czwartek, 2 kwietnia 2015

Kinowe premiery kwietnia

W kwietniu możemy spodziewać się kolejnych ciekawych premier w kinach (głównie filmy akcji).
Tytuły, które zawitają do kin w tym miesiącu:

10 kwietnia - Szybcy i wściekli 7

Kolejna siódma już część hitu kina akcji ostatnich lat. Tym razem Show pragnie zemsty za śmierć brata Owena. Możemy się spodziewać ryków silników, szybkich pościgów i skoku adrenaliny.17 kwietnia - System

Czasy ZSRR. Oficer służb bezpieczeństwa okryty złą opinią stara się rozwikłać zawiłą tajemnicę morderstw dzieci. Spodziewajmy się suspensu, dreszczy i dobrego aktorstwa, gdyż w filmie swą obecnością uraczy nas sam Gary Oldman.


17 kwietnia - Nocny pościg

Morderca mający najlepsze lata już dawno za sobą staje w obronie syna przed swoim dawnym przełożonym - szefem mafii. Co z tego wyniknie? Na pewno wiele akcji, trochę strzałów i być może jedna lub dwie akcje pościgowe. Do tego masa ognia i genialna obsada w postaci etatowego już twardziela Hollywood Liam'a Neesona i będącego niezmiennie w dobrej formie Ed'a Harris'a. Ponadto za muzykę do filmu odpowiedzialny będzie Pan Alan Silvestri znany z muzyki do filmów "Powrót do przyszłości", "Forrest Gump" czy "Cast Away".


24 kwietnia - Wada ukryta

Prywatny detektyw zmagający się z narkotykowym uzależnieniem po tym jak dowiaduje się o zaginięciu swojej byłej dziewczyny postanawia ją odnaleźć. Reżyser filmu "Aż poleje się krew" wraca z nowym dziełem. Czy jest na co czekać? Kryminał z wyraźnymi wątkami komediowymi w porażającej obsadzie: Joaquin Phoenix, Owen Wilson, Reese Witherspoon oraz Benicio Del Toro to aż nadto by oczekiwać dobrego kina. Osobisty numer jeden Poważnej Strony na kwiecień.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz